איך תבחרו קבלני שיפוצים במרכז?

בחירת קבלן שיפוצים הוא תהליך לא פחות חשוב מבחירת כל דבר אחר בשיפוץ עצמו. הקבלן הוא זה שמבצע בפועל את השיפוץ של הבית שלכם ולכן חשוב שתבחרו אותו בקפידה. לכן החלטנו לכתוב עבורכם מאמר שיתאר איך תבחרו קבלני שיפוצים במרכז.

המלצות מחברים

אומרים שאין חכם כבעל נסיון, וזה אכן משפט נכון. לפני שאתם נכנסים לשוטט באתרי אינטרנט והולכים לחפש טלפונים בלוחות מודעות תפנו לאנשים הקרובים לכם ביותר ותשאלו אותם אם הם מכירים קבלן שיפוצים טוב ואמין במרכז הארץ. על מנת לעשות זאת תוכלו להיעזר בקבוצות הוואצאפ, הרשתות החברתיות ועוד, שם תוכלו לקבל המלצות מבני משפחה או חברים על קבלן מומלץ שעשה אצלם בבית שיפוץ מוצלח, או לחילופין תקבלו המלצה שלילית וכך תדעו ממי להתרחק.

שכנים

אם אתם אוהבים מאוד את הבית של השכנים שלכם, אתם יכולים לשאול אותם מי הוא הקבלן המבצע. במידה ואתם ביחסים טובים עם השכנים שלכם ומבלים אצלם לא מעט בבית אתם תוכלו להתבונן מקרוב על רמת הגימור של הקבלן ובכך לשפוט אם הוא שם לב לפרטים הקטנים, כמו רובה בקירות, פאנלים, רובה בשיש, צבע ועוד.

קבלן שיש לו בעלי מקצוע איכותיים

בדרך כלל לכל קבלן יש את כוורת אנשי המקצוע עימם הוא עובד כבר שנים. אך לפני שסוגרים עם קבלן יש לוודא כי מי שמתעסק בעניין החשמל הוא חשמלאי מוסמך, ומי שעוסק בעבודות האינסטלציה הוא אינסטלטור מוסמך וכן הלאה. ישנם קבלנים שעושים הכל בעצמם על מנת לחסוך עלויות, דבר שגם לכם בסופו של דבר חוסך עלויות, אך ייתן ואיכות העבודה תיפגע בעקבות כך. לכן, חשוב מאוד לוודא כי אנשי מקצוע מוסמכים הם אלו שהולכים לעשות אצלכם את השיפוץ בבית.

שכרו שירותים של יועץ חיצוני

מומלץ כבר בשלבים הראשוניים של העבודות, עוד בטרם שכרנו שירותיו של קבלן כזה או אחר לשכור את שירותיו של מפקח על העבודה. המפקח הוא איש מטעמנו שאחראי על עבודתו השוטפת של הקבלן והוא זה שאחראי לבדוק שהכל נעשה על פי התקן ועל פי התכניות. בנוסף לכך, מומלץ לבחור את הקבלן ביחד עם המפקח היות והוא יכול לדעת מניסיונו האישי באיזה קבלן כדאי לבחור ובאיזה לא. לעיתים למפקח תהיה המלצה משלו על קבלן שגם כן כדאי לכם לשקול לאור הנסיון של המפקח בתחום השיפוצים.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)