מראות פנורמיות לחניון

מכירים את זה שאתם נכנסים אל חניון צר והכל צפוף ואתם לא יודעים אם אתם יכולים לנסוע קדימה, אחורה, אם רכב מגיע מהצדדים בדיוק בשביל זה המציאו המראות הפנורמיות. המראות הפנורמיות הינן מראות עגולות שהחזית שלהן  קמורה ובכך הן מאפשרות הרחבה של השדה ראיה ומאפשרת לנו לראות בשטחים המתים. המראות הללו מאפשרים בעצם החלפה של מעגל תנועה או רמזורים במקומות מסוימים ובכך מאפשרים זרימה קלה יותר של תנועת הרכבים. מכיוון שבחניונים טווח הראייה מוגבל על ידי רכבים אחרים, קירות, צמחיה ועוד, מראות פנורמיות לחניון יאפשרו לכם לשמור על רמת בטיחות גבוהה ביותר לכל באי החניון.

 

מראות שמתאימות לחניון

ישנן הרבה סוגים של מנורות פנורמיות, אך לא כולן מתאימות לחניונים, מראות פנורמיות לחניון צריכות להיות בקוטר של 60-80 ס"מ ובכך לאפשר זווית צידוד של המראה, להגביה כמה שיותר את תקרת המראה ועל ידי כך ניתן לאפשר להולכי רגל לנוע בחופשיות בתוך החניון. בעצם יש יתרונות רבים להתקנה של מראות פנורמיות. אחד מן היתרונות הוא שהצבה של המראות הללו מדגישה את בעייתיות הנקודה ואת הסכנות שיכולות להגיע לנוסעים בדרך זו. כמו כן בעלות ממש נמוכה אביזר בטיחות זה יכול לאפשר לכל ביטחון שלם שהנוסעים בחניון שלכם יימנעו כמה שיותר מתאונות קטנות ומיותרות בחניה. בנוסף, המראות הפנורמיות קלות מאוד להתקנה ולכיוונן, כך שכל אחד יכול לרכוש אחת משלו ולהתקין בעצמו, אין צורך באיש מקצוע, רק בזמן פנוי, קצת כלים ולהבין מה בדיוק אתם עושים. ניתן למצוא מראות כאלו באתר Equipit

מראות שמתאימות לחניון

בטיחות בחניון שלכם

יש מגוון מוצרים שיכולים לאפשר בטיחות בחניון שלכם, מראות פנורמיות לחניון זה רק מוצר אחד. כל בעל חניון יודע שחשוב גם להשקיע במעצורי חנייה, זאת על מנת לעזור לנהגים בחניון להימנע מתאונות בתוך החניון. מעצור החנייה מאפשר גם לשמור על סדר וארגון בתוך החניון עצמו, כך שעוד רכבים יוכלו להיכנס ולהחנות בתוך החניה שלכם. מוצר נוסף שישמור על סדר ובטיחות, זה להתקין מחסום שלא יאפשר לאנשים להיכנס ולצאת ללא לקיחת כרטיס או תשלום עבור החניה. כבעלי עסק של חניון אתם חייבים לעשות כל שביכולתכם כדי להימנע ממצב שנהג נכנס אל החניון שלכם ולא משלם עבור החניה שביצע, כי אחרת העסק יפסיד, לכן אתם חייבים להתקין מחסומי חנייה ועדיף גם להתקין מכונות אוטומטיות ובכך לא תצטרכו להתעסק עם התשלום. בנוסף מומלץ מאוד להתקין מצלמות איכותיות לאורך כל החניון ובמחסום הכניסה. על ידי רישות של מצלמות בחניון תוכלו להיות בטוחים שאם משהו יקרה בחניון שלכם אתם מגובים, יש לכם מצלמות שיכולות להוכיח שאתם צודקים במקרה של גניבה, במקרה של תאונה, בכל מקרה שבו צריכים להוכיח דבר מסוים, תוכלו להשתמש במצלמות ובכך להיות בראש שקט ושלוו.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)