שירותי גיזום

גוזם עצים מרכז מגוון רחב של שירותים תחת קורת גג אחת. בזכות היכולת של הגוזם לספק שירותים שמתאימים בחלקם גם לאנשים פרטיים או לבעלי בתים וגם לחברות, מוסדות וארגונים, יש לו גם ניסיון בהתמודדות עם דרישות מיוחדות. מצד שני, הלקוחות עצמם לא תמיד מודעים להבדלים בין שירותי הגיזום או לאופן שבו כל גוזם עצים קובע את המחיר עבורם.

הנה למשל מספר שירותי גיזום פופולאריים והפרמטרים שמשפיעים על המחיר שלהם עבור הלקוח והצרכן הסופי:

א. גיזום עצים – גולת הכותרת בסל השירותים של הגוזם המיומן היא כמובן גיזום עצים. את הגיזום אפשר לבצע במנוף סל, באמצעות טיפול על גבי העץ הנגזם או באמצעות שימוש בטכניקות סנפלינג לטיפוס בטיחותי. ככל שהעץ פחות נגיש, כך גם יעלה המחיר של השירות.

ב. כריתת עצים – בחלק מהמקרים אין ברירה אלא לכרות את העץ. אם מזמינים אנשי מקצוע בשביל כריתת עצים, צריך לוודא שזה מותר על פי חוק ושהגוזם עובד על פי הרישיון שיש ברשותו. במידה ולא כורתים את העצים על פי חוק, התוצאה עלולה להיות חשיפה לסנקציות כספיות ולעונשים כבדים.

ג. גיזום ופינוי עצים מסוכנים – יש מקרים שבהם יוצרים קשר עם גוזם עצים כדי לגזום ולפנות את העצים המסוכנים. הגיזום והפינוי של העצים המסוכנים יכולים להתבצע בכפוף לדרישות מהעירייה או מתוך נקיטת יוזמה עצמאית.

ד. עיצוב עצים – הערך המוסף בהזמנת גוזם מקצועי הוא שניתן להשתמש בשירות שלו גם בשביל לעצב עצים. כאן התפקיד של הגוזם הוא לא לכרות את העץ או להסיר ממנו ענפים, אלא לעצב אותו בהתאם לדרישות הלקוח והסגנון המועדף.

כיצד בוחרים שירותי גיזום?

בחירה נכונה של שירותי גיזום מתחילה בהשוואה בין האפשרויות שעל הפרק וממשיכה בבדיקת רמת המקצועיות של כל גוזם. במקביל, כדאי לברר לגבי מספר שנות הניסיון של הגוזם וההמלצות שיש עליו.

לבסוף, שירותי גיזום בוחרים לפי הצרכים שעולים מהשטח. כאשר הגוזם מזהה את הצרכים הללו בצורה מדויקת, הוא חוסך כסף עבור הלקוחות ואף מגדיל את שביעות הרצון שלהם מהשירות.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)