עוד גירושין בתל אביב

מתי כדאי לפנות לעו"ד גירושין?

פנייה לעו"ד גירושין בתל אביב צריכה להתבצע מיד כאשר נושא הגירושין עושה על הפרק. יש אנשים שמחכים עם זה זמן רב ולמעשה הצד השני כבר עשה את ההתייעצויות שלו וגיבש עמדה מה בדיוק לעשות. חשוב גם לזכור שמי שפונה ראשון לערכאות מרוויח כי בסופו של דבר יש הבדל גדול מאוד כאשר התיק יידון בבית המשפט לענייני משפחה או בבית הדין הרבני. חשוב להיות מהירים אך כמובן שיש לפנות לעורך הדין הנכון. אל תבחרו עורך דין  גירושין ללא סקר שוק. יכול להיות שתמצאו אפשרויות טובות יותר לאחר מכן אולי גם זולות יותר, ולכן חשוב מאוד לקבל החלטה שקולה ככל הניתן.

עו"ד גירושין

עו"ד גירושין

האם עו"ד גירושין יכול לייצג את שני הצדדים?

עו"ד גירושין יכול לייצג גם את בן וגם את בת הזוג. אמנם זה נשמע לכם מוזר אך לא כל הזוגות מתגרשים בנפרד ויש כאלו שמחליטים לעשות זאת ביחד. יש אנשים רבים שמקבלים את ההחלטה הזו למען עצמם, יש כאלו שמקבלים את ההחלטה למען הילדים ויש כאלו שעושים זאת בגלל הפן הכלכלי שיכול להיות יקר מאוד. בחירת עו"ד גירושין למעשה מכניסה אתכם לתקופה של הוצאות רבות הרי תהליך גירושין אינו זול בכלל. במקרה הטוב ביותר הוא יעלה לכם 10-15 אלף שקלים ובמקרה הרע כאשר תבחרו לעבוד ביחד זה יעלה לכם 30 אלף שקלים. אם מתגרשים לבד הסכום יהיה לכל אחד.

כמה עולה בממוצע עו"ד גירושין ובמה זה תלוי?

עורך דין ממוצע יכול לעלות לכל אחד מבני הזוג בין 20 ועד 70 אלף שקלים אך חשוב מאוד לזכור כי זה תלוי במורכבות התיק. כל דיון בבית המשפט יעלה לכם יותר, כל הגשת ערעור תעלה לכם יותר וחשוב לזכור שגם כל ייעוץ עם עורך הדין יעלה לכם, ובסופו של דבר ההתייעצויות האלו יהיו רבות. הזמן של עורך הדין יקר מאוד אך המחיר תלוי גם בניסיון שלו. יש עורכי דין עם שם גדול מאוד בתחום שכר הטרחה שלהם יכול להיות כפול מהממוצע. כמו כן יש חשיבות לנכסים המשותפים שיש לבני הזוג ולילדים המשותפים, להסכם חיים משותפים שהם ערכו לפני החתונה כאשר כולם משפיעים על התיק.

עד כמה חשובה הבחירה בעו"ד גירושין?

מעבר לעובדה שעו"ד גירושין יכול לקבוע את עתידכם בגלל שהוא משפיע על החלטת השופט בניסוחים שלו ובהוכחות שהוא יכול לספק, מדובר על עורך הדין הכי אישי שיהיה לכם. כאשר אתם מתגרשים מבן או בת הזוג אתם משנים את עולמכם באופן די קיצוני. אתם יכולים להרגיש לבד ואתם נכנסים לסערת רגשות שלא מאפשרת לכם לחשוב באופן רציונלי. אולי זה נשמעת לכם תקופה קשה ביותר אך אם תבחרו בעורך דין מתאים הוא יסביר לכם בדיוק מה האסטרטגיה שלכם כדי לזכות בכל נקודות היתרון החשובות. הוא יקבע את החוויה שלכם, הוא ישפיע על ההרגשה שלכם וזה מעצים את חשיבותו.

עו"ד גירושין חשוב לעתיד שלכם

תהליך גירושין אינו תהליך פשוט, לא מבחינה רגשית, לא מבחינה כלכלית ובטח לא מבחינה חברתית. עם זאת הדבר החשוב באמת זה שתקבלו את החלק שלכם ברכוש וכמובן שהילדים יהיו אתכם. זה למעשה מה שמסביר מדוע בחירת עו"ד גירושין בתל אביב ובכל עיר אחרת בארץ הופכת להיות משימת חייכם כמו כל תיק הגירושין. יכול להיות שתשקמו את ה חיים שלכם אחרי הגירושין די בקלות והכל תלוי בחסון המנטלי שלכם אך כדי להתחיל מעמדה טובה יותר תשקיעו את כל מה שאתם יכולים בבחירה ובהצלחת התיק.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
תגיות: