כל מה שצריך לדעת על התקנת דשא סינטטי בגינת הבית

התקנה של דשא סינטטי בגינת הבית מומלצת כי היא חוסכת את הצורך בהשקיה. דשא סינטטי משדרג את מראה הגינה ולא דורש הדברה, ריסוס, דישון או כיסוח. הוא עמיד בפני שחיקה ומהווה תחליף אקולוגי מומלץ לדשא הטבעי. עם זאת, יש כמה דברים שכדאי לדעת לפני שמתקינים אותו:

א. מחיר הדשא – המחיר של דשא סינטטי נקבע על פי שורה ארוכה של פרמטרים. הגורמים העיקריים שמשפיעים על מחיר הדשא הם איכות החומרים, אורך וגובה הסיבים, צפיפות החומר ומשקל היריעה יחד עם הלבד. ככל שהדשא צפוף יותר כך הוא נחשב איכותי ועמיד. את הנתונים על הדשא ניתן לראות במפרט הטכני המפורסם על ידי היצרן.

ב. זמן התקנה – משך ההתקנה של דשא סינטטי בגינת הבית נקבע לפי תוואי השטח וסוג ההתקנה. את תוואי השטח בודקים אנשי מקצוע שמגיעים כדי לבצע התקנה, בעוד את סוג ההתקנה מתאמים מראש מול הלקוח. באופן עקרוני, כדאי לדעת שהתקנה של דשא סינטטי בגינה ממוצעת מתבצעת ביום אחד עד יומיים בלבד.

ג. מעבר לבית חדש – התקנת דשא סינטטי בגינה של בית חדש דורשת מעורבות של אנשי מקצוע כבר בשלבים המוקדמים של התכנון. הסיבה לכך היא שכל התקנה של דשא סינטטי דורשת עבודת תשתית ייחודית. עבודת התשתית מבוצעת יחד עם תכנון יסודי של הגינה, והפגישה היא ללא התחייבות.

כך תבחרו דשא סינטטי

סקירה של המפרט הטכני לא מספיקה לצורך בחירה נכונה של דשא סינטטי. עליכם לבחור חברה אמינה, ותיקה ומקצועית שתתקין את הדשא וכדאי לברר לגבי תקופת האחריות על המוצר. אפשר להשוות בין מחירי מוצרים באמצעות ביקור בחנויות ובאולמות התצוגה, או בעזרת אתרי האינטרנט.

רצוי לאסוף כמה שיותר המלצות על חברות שעוסקות בתחום של דשא סינטטי ולשאול על שיטות הניקיון. באופן עקרוני, תוכלו לשמור על המראה המקורי של דשא סינטטי באמצעות ניקיון עם שואב אבק ביתי, מפוח אוויר, מטאטא כביש, מים וסבון. הקפידו לנקות את הדשא כל כמה שבועות וכך תגנו עליו.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)