כל מה שצריך לדעת על השכרת כסאות לאירוע עסקי

מי שערך אי פעם אירוע בעסק מכיר היטב את סוגיית הכסאות. אי אפשר לקיים אירוע מבלי לקחת בחשבון את כמות הריהוט העומד לרשות האורחים, כאשר לעיתים קרובות מדובר על מערך לוגיסטיקה מסובך. האפשרות היחידה להשיג כמות גדולה של פתרונות ישיבה תוך זמן קצר הייתה בעבר בקשת טובות מחברים, רכישות מיותרות וסחיבה של כסאות מחוץ ואל תוך העסק. אך כיום כבר לא צריך לסבול מכאבי גב או לבזבז זמן וכסף: אפשר פשוט להשכיר כסאות, וליהנות מריהוט ברמה גבוהה לכל סוגי האירועים.

היתרונות של השכרת כסאות

יש מספר יתרונות אשר הופכים את הנושא של השכרת כסאות לחלק בלתי נפרד מתכנון אירועים עסקיים:

א. מחיר – העלות של כסאות מושכרים נמוכה באופן משמעותי מהעלות של רכישת כסאות עסקיים. בין אם מדובר על אירוע חד פעמי או על אירוע תקופתי, הרבה יותר משתלם להשכיר ציוד איכותי ספציפי, ולהבטיח אירוע בלתי נשכח מאשר לשלם אלפי שקלים על מערך ריהוט שלם.

ב. נוחות – אין תחליף לשירותים של חברה אשר מביאה את הכסאות עד העסק או החצר. כל מה שצריך לעשות על מנת ליהנות משירותי השכרה הוא לעדכן את החברה מראש, להציב דרישות ולקבוע שעה. נוחות זו משחררת את בעלי האירוע מדאגות מיותרות, ואף מפנה אותם להכנות חשובות יותר.

ג. מגוון – בעת השכרת כסאות ניתן לבחור מבין עיצובים, סגנונות וצבעים. כבר לא צריך להתפשר על כסא לבן מפלסטיק או על כסא עץ רעוע. אפשר להגיע אל אולמות התצוגה, לראות תמונות באינטרנט ולהזמין שורה ארוכה של כסאות על פי דרישה אישית. בנוסף, כל לקוח יכול לגוון את הריהוט באירוע, ולהציע לאורחים כסאות מברזל או מניקל, כסאות מרופדים, וכמובן כסאות בר גבוהים.

ד. איכות – חברה העוסקת בהשכרת ציוד לאירועים מחזיקה בכסאות האיכותיים ביותר שניתן למצוא. הכסאות מובלים אל מתחם האירוע במשאיות ייחודיות, וניתן להשלים את המראה הכללי עם שולחנות, כלים, סכו"ם, ספות ועוד. אירוע בו הריהוט מושכר מחברה מקצועית לא דומה לאירוע בו נעשה שימוש בציוד ביתי וזול.

כך תתאימו בין הכסאות לסוג האירוע

סוגיה חשובה נוספת לגבי הנושא של השכרת ציוד כמו כסאות עבור אירועים הוא סוג האירוע. במידה ומדובר על אירוע אינטימי כמו יום הולדת לקבוצת חברים, יש צורך במספר כסאות איכותיים בלבד. לעומת זאת, ו אירוע המוני אחר בחצר מחייב מערך ציוד מורכב יותר. עדיף להכין מראש רשימת מוזמנים, להבין באיזה סדר גודל מדובר, ורק לאחר מכן להזמין את הכסאות המתאימים.

לסיכום, השכרת כסאות היא פיתרון אידיאלי המציע יתרונות של מחיר, נוחות, מגוון ואיכות. התייעצו עם חברה הבקיאה בהשכרת ציוד מן הסוג הזה, ושדרגו את האירוע שלכם עשרות מונים.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)