הדפסת ספרים בכמויות קטנות

הדפסת ספרים בצורה נכונה

אנשים רבים לוקחים את עולם הכתיבה כהרבה יותר מתחביב ומחליטים לחבר ספר שאמור להימכר. אמנם אין מחיר ליצירה והאהבה לכתיבה תמיד תישאר והמחבר ימשיך איתה לעד אך הוא גם מצפה לראות את ההשקעה הכספית שלו בהדפסת הספרים חוזרת אליו.   כדי להדפיס ספרים בצורה נכונה ורווחית יש צורך להדפיס ספרים בצורה איכותית ויעילה אך גם להימנע מכמויות גדולות. אמנם כמויות גדולות יכולות להפוך את הדפסת הספר להרבה יותר זולה אך למעשה אתם יכולים להפסיד על כך כסף רב בכך שמחצית מהספרים שלכם יישארו על המדף.

הדפסת ספרים

היתרונות בהדפסת ספרים בכמויות קטנות

·         יש מספר יתרונות בהדפסת ספרים בכמויות קטנות כאשר היתרון הראשון הוא כמובן המחיר. אמנם הספרים ייצאו הרבה פחות משתלמים עבור ספר אחד בהדפסה בכמויות קטנות אך המחיר הכולל יהיה זול יותר. בצורה כזו תוכלו לדעת מה הביקוש של הספרים ובמידה ויש עוד ביקוש למלאי נוסף רק אז תדפיסו כמות מספקת וגם אז תוכלו לבחור האם להדפיס כמו תקטנה ולהרוויח עליה מעט יותר או כמות גדולה ולקחת סיכון שלא הכול יימכר.

·         מלבד הסיכון הכספי שיש בתחום הדפסת ספרים בכמויות גדולות, היא מסוכנת במידה ותתגלה טעות באחד הספרים. לא כולם עושים עבודה מושלמת וטעויות תמיד אפשר לתקן ויש מקרים בהם תרצו לשנות משהו אחרי שהספר כבר יצא.

·         יכול להיות שתקבלו חוות דעת שליליות על חלק מהשלבים של הספר מחלק מהביקורות או אפילו מקולגות למקצוע, יכול להיות שבכלל תתגלה טעות כתיב או טעות דפוס ואפילו יכול להיות שתשכחו לציין שם של מישהו או הקדשה שרציתם לתת בספר. בהדפסת ספרים בכמויות קטנות הבעיה תהיה הרבה פחות חמורה ובשלב הראשוני היא מומלצת יותר.

להיכנס לשוק באיטיות ובבטיחות

כשאתם מפיצים את הספר החדש שלכם אתם לא יודעים איך הקהל יגיב אליו. אמנם פרי היצירה שלנו נראה לנו הספר הכי טוב שיש אך יכול להיות שלא יהיה לו ביקוש וננסה לנסות את מזלנו עם ספר אחר. אם יש לכם תקציב מסוים להפצת הספר אולי כדאי לחלק אותו לכמויות קטנות בין כמה ספרים שלכם כדי שתדעו מה יניב לכם רווחים טובים יותר.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)