איך למצוא חברת ניקיון מומלץ?

איך למצוא חברת ניקיון מומלץ?

איך למצוא חברת ניקיון מומלץ?

שירותי ניקיון הם ללא ספק מהשירותים השכיחים ביותר בארץ. חלקם מוזמנים לבתים פרטיים, חלקם לבתי עסק, למשרדים וחלקם למבנים שונים, ציבוריים, פרטיים וממשלתיים. חברת ניקיון מקצועית ומוסמכת היא לא דבר שקל למצוא. כמובן שיש חברות ניקיון רבות בארץ אולם כמה מהן באמת מחזיקות עובדים שלא מעגלים פינות? שעובדות במחירים אטרקטיביים ושבאמת אוהבים מה שהם עושים? לא הרבה כנראה. הנה כמה פרמטרים חשובים לבדיקה בחיפוש אחר חברת ניקיון.

פרמטרים שחשוב לבחון עם חברת הניקיון:

  • היקף השירות – מה אתם מקבלים במסגרת שירותי הניקיון? האם החברה מספקת לכם את מה שאתם צריכים? האם החברה מספקת את השירותים שאתם צריכים ומציינת זאת גם באתר שלה?
  • האם נציג מטעם החברה יכול להגיע אל ביתכם/בית העסק להעריך בצורה טובה ומדויקת יותר את היקף העבודה הנדרש ולתת הצעת מחיר מדויקת יותר?
  • האם המחיר תואם את הציפיות והתקציב שלכם או את הממוצע בשוק?
  • האם חברת הניקיון מבוטחת? כלומר אם במהלך עבודות הניקיון משהו בבית נהרס בעקבות העבודה של עובד החברה כמו הפרקט, קיר הגבס או מכשיר חשמלי מסוים, רהיט שנפל ונהרס וכו'. אם חברת הניקיון מכוסה ניתן יהיה לתבוע את חברת הביטוח שלה עבור הנזק.

אילו שירותי ניקיון היא מספקת?

חשוב לוודא שחברת הניקיון מספקת את שירותי הניקיון שאתם צריכים. חלק מחברות הניקיון מספקות שירותים לבתים פרטיים, אחרות ערוכות גם לעבודה על בניינים שלמים. חלק מספקות עבודות בתוך המבנה ואחרות יכולות לספק גם ניקוי חלונות ומרפסות בסנפלינג למשל.

האם יש המלצות על החברה?

חשוב לבדוק המלצות על החברה בפרופיל החברה בגוגל, באתר החברה, בדף החברה בפייסבוק ובכל מקום אפשרי שבו תמצאו על החברה המלצות. אם היא רשומה לאינדקס כלשהו ייתכן ויהיו עליה חוות דעת. כדאי לקרוא גם את הטובות וגם את השליליות.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)