על חברות הסעות שמבצעות גם שליחויות!

פעמים רבות, אנו נוהגים לבצע חלוקה בין שני שירותים שונים – השירות הראשון הוא של חברות הסעות אשר יכולה לשנע ממקום למקום בני אדם, שצריכים להגיע ליעדים שונים, בין אם באופן חד פעמי, ובין אם על בסיס קבוע. השירות השני הוא שירות שליחויות. כשמדובר על שליחות, המשמעות היא ששליח מטעם החברה מעביר בשמכם מכתב או חבילה ליעד מסוים, כמה שיותר מהר וללא עיכובים, וכך אתם לא תלויים בדואר. אולם, האם ידעתם שכיום אפשר למצוא בין שאר את השילוב של השירותים, וכך חברות הסעות מבצעות גם שליחויות?שלחיות בהסעות

 הרציונל של השילוב

  • מדוע משלבים? – כשחושבים על זה, יש לא מעט סיבות לשלב בין הפעילות של חברות הסעות לבין שירותי השליחויות. ממילא לחברת ההסעות יש ציי רכבים ונהגים מנוסים, ומבחינתם, אין זה משנה האם הם מסיעים 12 איש ליעד מסוים, או שהם לוקחים עימם חבילה. מאחר שלא תמיד יש צורך בהסעה, החברה יכולה בכל זאת לרשום רווחים בעזרת שירות השליחויות.
  • הסעת חבילות גדולות – אחד מהיתרונות המשמעותיים ללא ספק של חברת הסעות שמבצעת גם שירותי שליחויות, הוא שבעזרת הרכבים הגדולים – ניתן גם להוביל חבילות גדולות למדי. נכון שגם לחברות השליחויות יש רכבים ייעודיים לכך, אבל אצל חברת הסעות לא יהיה שום מקום לספק – גם אם אתם צריכים להעביר מטען ששוקל כמה מאות ק"ג ותופס שטח רב – אתם תקבלו את המענה המתאים.

 על מה בכל זאת יש להקפיד?

לעתים עולה החשש כי חברות הסעות שמבצעות גם שליחויות, לא בדיוק מתמחות באף אחד מהתחומים אשר ציינו. הן לא פה ולא שם, ועל כן אפשר שרמת המקצועיות שלהן בשני התחומים תהיה נמוכה יחסית. לכן חשוב לראות שהמקצועיות אכן נשמרת למרות הגיוון בתחומים. בכל מקרה, אם אתם לא בטוחים – פנו לחברה שנותנת או שירות שליחויות או הובלות.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
על חברות הסעות שמבצעות גם שליחויות!, 10.0 out of 10 based on 1 rating