מחזיק מפתחות עם תמונה – מזכרת בלתי נשכחת

עד לאחרונה דיברו על מחזיק מפתחות עם תמונה כשי צנוע, כמחווה, כתשומת לב. בחודשי האחרונים, נוכח הריבוי המבהיל והמצמרר של מקרים, שבהם הורים שוכחים את ילדיהם נעולים שעות ברכבם, מוזכר מחזיק מפתחות עם תמונת הילד- קל וחומר התינוק- כאחד האמצעים העשויים לא לאפשר להורה הנוהג לשכוח את הילד ברכב.

יש חברות המציגות עצמן בכנסים, ועידות, תערוכות וירידים, שבהם הם מחלקים חומר שיווקי ופרסומי על אודותיהם. לדוגמה: פולדרים, אשר בכיס פנימי שלהם הם שמים, בין השאר, מחזיק מפתחות עם תמונה של המוצר או השירות שהם מספקים עם לוגו שלהם.

הדפסה של מוצרים שונים כמו גם מחזיק מפתחות עם תמונה מהווים אלמנט מיתוגי יעיל ורב עצמה. הערך המוסף של מחזיק מפתחות עם תמונה הוא, לבד מהיותו מתנה קטנה, מעין תזכורת קבועה לקיומם של אנשים, מוצרים או שירותים.

ההשקעה הכספית במוצר כזה היא שולית וזניחה ביחס לתועלת הרבה שניתן להפיק ממנו ולערך המוסף הרב שלו. אין כל קושי כיום להזמין ולקבל בתוך זמן קצר כל כמות נדרשת של מחזיקי מפתחות עם תמונות.

כשאתם מעניקים מתנה קטנה ומרגשת כזאת אתם זוכים בתשומת לב ובהוקרה לא פחות מאשר מי שמקבל אותה מכם. כך מתבררים העצמה והיופי של הנתינה- מי שמעניק מתנה גם מקבל אתה בעצם הנתינה. מחזיק מפתחת עם תמונה הוא אפוא עולם ומלואו.

למוצרים מודפסים נוספים כנסו לכאן: http://www.matana-li.co.il/shop/

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
מחזיק מפתחות עם תמונה - מזכרת בלתי נשכחת, 10.0 out of 10 based on 1 rating