כמה עולה פאה משיער אמיתי?

פאות משיער נמצאות בשימוש נרחב העונה על מספר צרכים

בין אם מדובר בתחליף לכיסוי השיער, כיסוי לשיער שנשר או השלמה של שיער דליל- פאות משיער אמיתי יכולות לסייע במתן מענה למגוון רחב של צרכים, והשימוש בהן רחב ביותר. מחירה של פאה משיער אמיתי מושפע ממספר גורמים, אשר כדאי להכיר במידה ואנו מעוניינים ברכישת פאה שכזו.

אז מה משפיע על מחירה של פאה משיער אמיתי?

  • איכות השיער: שיער טבעי מגיע במגוון רחב של איכויות, אשר כל אחת מהן משפיעה על איכות הפאה ומחירה הסופי. שיער עבה, בריא ושלא עבר צביעה מעולם יהיה יקר משמעותי יותר משיער דק אשר עבר צביעה או שהינו בעל קצוות שרופים או מפוצלים. למרות האמור, השיער בו משתמשים לשם יצירת פאות קאסטם עובר תהליכים רבים אשר נועדו להתמודד עם הנזקים שעמם הגיע כאשר נגזר, כך שגם פאות בעלות שיער מאיכות "ירודה" יהיו איכותיות הרבה יותר מאלו משיער סינטטי והפגמים בשיער כמעט ולא יורגשו.
  • עובי הפאה: עובי הפאה מושפע משני גורמים עיקריים- כמות השיער ועובי השיער. ככל שהפאה עבה יותר, כך היא יקרה יותר היות ואנו משלמים על כמות שיער גדולה יותר ובדרך כלל גם על שיער מאיכות גבוהה יותר. למרות שעובי הפאה משפיע רבות על מחירה הסופי, עובי הפאה לרוב נע בטווח צר ביותר, אשר לא מאפשר שינויים משמעותיים בין פאה אחת למשנתה, וזאת בכדי לקבל מראה טבעי, אמין ומחמיא בכל פאה, ולא מראה עבה יתר על המידה.
  • עיצוב הפאה: פאות, כמו שיער טבעי, מגיעות במגוון עיצובים ואף ניתן לצבוע את השיער הטבעי שלהן. בדומה לשיער אמיתי, ככל שעיצובו של שיער הפאה מיוחד יותר וברמה גבוהה יותר, כך עולה גם מחירה. כמובן שניתן לאחר מכן לשנות את עיצובה של הפאה, אולם לרוב מקפידים שלא לגזור אותה בצורה שונה או לצבוע אותה בצבעים מסוימים, בכדי לא לגרום לנזק בלתי הפיך לפאה.
  • סלון הפאות: כמו בכל דבר, גם בפאות ישנם מותגים וסלוני פאות מסוימים אשר נחשבים לטובים יותר מסלונים אחרים. סלון הפאות לא רק מספק את הפאות, אלא גם מטפל בהן מבחינת עיצוב, שמירה על הפאה, צביעתה ותיקונה במקרה הצורך. בחירה בסלון פאות איכותי חשובה ביותר היות והוא ילווה אותנו לאורך כל זמן השימוש בפאה, ויטפל בכל תקלה או בקשה שלנו.

גורמים רבים משפיעים על מחירה הסופי של פאה משיער אמיתי

פאה משיער אמיתי לרוב תעלה יותר מפאה משיער סינטטי, אולם גם מחירה של פאה משיער אמיתי נע בטווח רחב ויכול להגיע לסכומים בין 3,000-10,000 ₪, כאשר כמובן גם לטווח זה ישנם ערכים יוצאי דופן, ופאות מסוימות יעלו יותר או פחות ממחירים אלו.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: -1 (from 1 vote)
כמה עולה פאה משיער אמיתי?, 10.0 out of 10 based on 1 rating