כל הגאדג'טים שאתה חייב למשרד

444ריהוט משרדי לעסק אינו מסתיים ברכישת שולחנות וכסאות לכל עובד, וברכישת שולחן גדול ומסיבי לחדר המנהלים. ריהוט המשרד כולל הרבה יותר מזה. ריהוט משרדי כולל את כל הארוניות והשידות הנחוצות בכל משרד בעסק. הוא כולל גם פינות ישיבה והמתנה לאורחים, ריהוט לחדר האוכל או המטבח של העסק. הוא כולל צמחייה ותמונות לקירות, וגם את דלפק הכניסה ועמדת הטלפנית של המשרד. בנוסף לפריטי ריהוט אלה, יש מספר רב של גאדג'טים, שיש להוסיף לכל ריהוט משרדי, שבלעדיהם יהיה מאד קשה לעבוד במשרד.

העולם הטכנולוגי והדיגיטאלי, שאנו חיים בו, מכתיב לנו את צורת העבודה, וכיום אין אפשרות לנהל עסק כל שהוא, ללא גישה לכל החידושים הטכנולוגיים. כיום תוכלו למצוא כל מספרה וחנות ברגים בדרום העיר ברשת האינטרנט, ולכל אחד יש כיום אתר, שמציג את מרכולתו ושירותיו השונים. אתרים אלה קשורים רובם לחברות, שמקדמות אותם ברשת. גם עסקים, העובדים ממשרדים, נמצאים ברשת, וגם אותם מקדמים במנועי החיפוש לעבר העמוד הראשון. יש גאדג'טים שחובה שיהיו בכל משרד, והם קשורים למה שנאמר כאן.

רשימת גאדג'טים למשרד

בין האביזרים הנחוצים למשרד ניתן למנות כמה שהם אלקטרוניים/ דיגיטאלים, וכמה שהם אינם כאלה כלל. ההגדרה גאדג'ט יכולה ללכת לשני הכיוונים, אז בואו נתחיל:

כל משרד זקוק למכשירי הקרנה ומסכי הקרנה, כדי להקרין מצגות שונות בפני העובדים, חברי ההנהלה או בפני לקוחות ומשקיעים. בכל חדר ישיבות חובה שיהיה מקרן ומסך איכותיים, שעליהם ניתן יהיה להציג את המצגות הללו או את הסרטונים, שברצונכם להקרין. כדי שאביזר זה יהיה זמין לכל אחד, ניתן לרכוש תחנת אייפון, שמאפשרת להציג את הנ"ל ישירות ממכשיר זה ללא עזרה של מחשב מקומי. ניתן לרכוש מכשיר כזה אלחוטי, שיאפשר לכל מחזיק אייפון או טבלט להקרין באמצעותו מצגות וסרטונים.

כסאות ארגונומיים

האם כסאות ארגונומיים הם גאדג'טים? יש טוענים שכן. בכל מקרה כסאות אלה הם חלק מקו מחשבה בריא בעיצוב ריהוט משרדי, שנותן מענה לשעות השימוש הרבות בהם, ומאפשר להתאים את הכסא לגב המשתמש. לא מדובר רק לבעלי בעיות בגב, אלא לכל אחד, שרוצה לשמור על גופו במצב תקין ובריא, גם בהינתן שהוא עובד בישיבה מול מחשב לאורך היום כולו.

גאדג'טים אישיים ולא רק אלקטרוניים

כחלק משלים של ריהוט משרדי, ניתן לרכוש גם אביזרים, כגון: אוזניות + דיבורית לעובדים, המנהלים שיחות טלפון רבות במשרד, על מנת לאפשר להם להמשיך להשתמש במחשב בזמן שיחת הטלפון.

בנוסף, ניתן לצייד את המשרד שלכם גם באביזרים קטנים, כמו סטנד לטלפון הנייד, המחובר למטען ולמסך המחשב, עכבר אלחוטי למחשב הנייח. רמקולים או אוזניות וכיוצא באלה.

ריהוט משרדי אינו שלם ללא תוספות אלה ואחרות, ותוכלו למצאו אותן באתרים שונים באינטרנט.

הכתבה בחסות רהיטי הכח

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
כל הגאדג'טים שאתה חייב למשרד, 10.0 out of 10 based on 1 rating