חמישה דברים שכדאי לוודא לפני שבוחרים חברת הסעות

האם אתם זקוקים לשירותיה של חברת הסעות מקצועית? בין אם מדובר על הסעות לתלמידים ,הסעות לעובדים, לאירועים, לנכים, לתיירים, או לכל קבוצה אחרת של אנשים, אתם כמובן תהיו מעוניינים שההסעה כולה תעמוד בציפיות שלכם. יש לא מעט חברות בישראל שכמובן ישמחו להציע לכם שירותי הסעות מקצועיים – אבל איך אתם תוכלו לבחור בחברה הטובה ביותר? כדי לעזור לכם, אנו מגישים לכם חמישה דברים שחובה לבדוק לעומק, לפני שבוחרים חברת הסעות כזו או אחרת.

חברת הסעות

אז מה תבדקו תמיד?

  1. רישיונות – תמיד מוודאים שיש לחברה רישיון עסק תקף, שהרישיונות של הנהגים בתוקף, ושגם הרישיון של כל הרכבים הוא בתוקף ושהם עוברים טסט אחת לחצי שנה. לחברת ההסעות לא אמורה להיות בעיה להראות לכם את כל המסמכים הללו.
  2. התחייבות ללו"ז – בחרו רק חברת הסעות שמתחייבת בפניכם על הלו"ז. חברה שמבחינתה הזמנים הם קודש היא חברה מעולה.
  3. אל תוותרו על ביטוח – תמיד כשבוחרים חברת הסעות, יש לוודא שהיא מבטחת אתכם ואת כל הנוסעים דרך ביטוח צד ג'. כך, גם במקרה של תאונה חו"ח – אפשר לקבל את הפיצויים המתאימים מחברת הביטוח של חברת ההסעות.
  4. התאמה לסוג הרכב – לעתים אתם תפנו אל חברת הסעות כדי לארגן הסעות ל200 איש, ולעתים כדי לארגן הסעה לשמונה אנשים. בכל מקרה חשוב שלחברה יהיו את הרכבים המתאימים בדיוק לצורך שלכם, כדי שלא תשלמו לחינם על רכב שהוא מיותר ושאין בו צורך או על רכב ישן שבאמצע הטיול תצטרכו לחפש גרר ולהיתקע.
  5. שירות נעים ואדיב – השירות צריך להיות איכותי בכל הרמות. גם בשיחות שאתם תנהלו מול נציגי המכירות של החברה, אך גם בעת ההסעה עצמה. הנהגים של חברת הסעות חייבים להיות אנשים נעימים ואדיבים ולתת שירות איכותי, לצד כמובן נהיגה בטוחה שתביא את כל הנוסעים ליעד בשלום.

וככה אפשר לבחור בקלות

אחרי שאתם משקללים את כל הדברים הללו, אתם יכולים לעשות השוואה טובה יותר בין כלל חברות ההסעות בישראל. אל תשכחו שחייבים תמיד גם לבחור בחברה שמספקת לכם את הכיסוי הגיאוגרפי שמתאים להסעה שאתם מחפשים – וכך תוכלו לעשות באמת השוואה מדויקת.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
תגיות: