דוד קרויזר מסביר איך עושים שיווק בגוגל

דוד קרויזר מייסד חברת ufirst מסביר על שיווק בגוגל:

בשנים האחרונות אומר לנו דוד קרויזר ניתן לראות כיצד גוגל ביססה את עצמה כחברה המשפיעה ביותר על עולם האינטרנט והכוח שלה גדל מיום ליום. היא עומדת כיום באותה שורה עם החברות הכי משפיעות, חזקות, גדולות ורווחיות בכל העולם ואתם יכולים לנצל את זה גם כדי לזכות לפרסום מדויק ופרודוקטיבי. פרסום בגוגל מסביר דוד קרויזר הוא אחד הפרסומים הטובים ביותר שיכולים להיות לעסק שלך ולמעשה כל אחד יכול להשיג את המטרות הפרסומיות שלו בין אם מדובר בחברה גדולה, חברה קטנה, בעל מקצוע מסוים ואפילו רשויות ממשלתיות.

דוד קרויזר (אילוסטרציה)

מי ואיך עושים שיווק בגוגל?

  • שיווק בגוגל מתבצע בכמה שיטות כאשר הקמפיינים הממומנים של גוגל הם מהיעילים ביותר שיש. פרסום בגוגל מתבצע בעזרת המודעות הראשונות כשמריצים את מנוע החיפוש בחיפוש אחר צירוף מסוים שיכול להיות כל דבר החל מ"פיצרייה בקריות" ועד "עורך דין פלילי בבאר שבע". התשלום ניתן לגוגל על ידי מפרסמים עצמאיים או על ידי חברות שיווק ופרסום שנעזרות בגוגל כדי להשיג את המטרות הפרסומיות שלהן.
  • כל אחד יכול לבצע פרסום בגוגל מסביר לנו דוד קרויזר. יתרון משמעותי של הפרסום הזה הוא שהוא מאוד מדויק לפלחי האוכלוסייה שכבר מחפש שירותים מסוימים. הרי שלא כמו פרסום בטלוויזיה, רדיו, עיתונות, אוטובוסים וכדומה, בו כולם נחשפים אל הפרסום, פרסום בגוגל ברשת החיפוש מתבצע לאנשים שכבר מחפשים שירות או מוצר מסוים וכך הפרסום יעיל ביותר.
  • העסקים עושים שימוש בפרסום בגוגל מהסיבה שהיא חלק מחיינו. ניתן לראות חברות קטנות שמנסות להיכנס לתודעת הציבור מה שהופך את התחרות בחלק מהתחומים לקשה ויקרה. בנוסף, ניתן לראות גם משרדים ממשלתיים ורשויות עירוניות שעושות שימוש בפרסום כזה כדי לפרסם הודעות חשובות, עדכונים חדשים וכל מידע שצריך להגיע לציבור.

בקרה מדויקת ובדיקת כדאיות הפרסום

ומוסיף לנו דוד קרויזר: אחד היתרונות המשמעותיים הנוספים של פרסום בגוגל הוא הבקרה על הפרסום. התשלום מתבצע בדרך כלל לפי לחיצה, זאת אומרת ברגע שמישהו נכנס לקישור שפרסמתם דרך מנוע החיפוש של גוגל או אחד האתרים שברשותה, כמו למשל דרך סרטון ביוטיוב, אתם מחויבים בתשלום. בצורה כזו אפשר גם למדוד את כמות הלחיצות, כמו החשיפות ולדעת האם הפרסום יעיל וכדאי.

לעמוד העסקי של דוד קרויזר לחצו על הלינק: https://www.facebook.com/david.kroyzer/

הכתבות האחרונות שהתפרסמו בשיתוף  דוד קרויזר:

דוד קרויזר – אתר פורטל הכרמל – כך תשווקו את העסק שלכם בהצלחה באינטרנט

דוד קרויזר – אתר אשדוד נט – למה הפרסום שלכם באינטרנט לא עובד?

עמוד הנחיתה של דודי קרויזר

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
דוד קרויזר מסביר איך עושים שיווק בגוגל, 10.0 out of 10 based on 2 ratings