בעל מלון? אילו ברזים הכי מומלצים לאמבטיה?

ברזים הם אחד המוצרים החשובים ביותר באמבטיה, וכמובן שכבעלים של בית מלון אתה מבין שהאמבטיה היא אחד הדברים שחשוב לתת עליהם את הדגש בבית המלון שלךמלבד האסתטיקה שהם משרים על החלל כולו, הברזים צריכים להיות נוחים לשימוש, ולהתאים לילדים ולמבוגרים כאחד. בין אם מדובר על אמבטיה גדולה או על חדר קטן עם מקלחון, ברזים הם גם מוצר הנרכש בשלבים הראשונים של העיצוב.

הברזים המומלצים לאמבטיה הם אלו שעשויים מתכת. משך החיים של ברזי מתכת ארוך יותר מהתחליפים, למרות שמומלץ להשתמש

אילו ברזים

אילו ברזים

במזלף מפלסטיק, מכיוון שנפילה של מזלף ממתכת עלולה לסדוק את האמבטיה או לגרום לפיצוץ. שנית, מומלץ להעדיף ברזי כרום-ניקל או נירוסטה. ברזים אלו הם בעלי איכות גימור מרשימה, ועדיפים על פני ברזים מצופים בצבע. האמבטיה היא חדר לח וסגור, ולכן הברז נדרש לעמוד בתנאים לא אופטימאליים.

סוללות תרמוסטיות וברזים חסכוניים במים

המלצה נוספת לגבי ברזים לאמבטיה היא להשתמש בסוללות תרמוסטטיות. סוללות אלו מונעות כוויה עם פתיחת ברז המים החמים, תוך כדי ויסות אוטומטי של הטמפרטורות בשניות אחידות. הסוללות התרמוסטטיות של ברזים מומלצים לאמבטיה חוסכות במים, ומשפרות את חוויית המשתמשים.

בהקשר הזה יש לציין את מנגנון "חסכמים": התו הכחול של נציבות המים מעיד על הימצאות מנגנון, אשר עשוי לחסוך עד 50% בצריכת המים של משפחה ממוצעת בישראל. עבור ברזים לאמבטיה חשוב לוודא אישור מטעם מכון התקנים הישראלי, ועמידה בסטנדרטים בינלאומיים.

סוגי ברזים וטווח המחירים הצפוי

טווח המחירים של ברזים לאמבטיה רחב, וכל אחד יכול למצוא את מבוקשו. בנוסף, ברזים מומלצים לאמבטיה כוללים שני סוגים פופולאריים במיוחד:

א. ברזים בעלי ידית אחת – ברזים אלו ניתנים לשימוש על ידי הטייה של הידית ימינה או שמאלה לצורך קביעת טמפרטורת המים. היתרון שלהם הוא פעולה מהירה יותר, והחלפה בין טמפרטורות, אך החיסרון הוא רמת סיכון גבוהה יותר עבור משתמשים לא מנוסים כמו ילדים קטנים.

ב. ברזים עם שתי ידיות – ברזים אלו מוצעים עם ידית למים קרים וידית למים חמים בנפרד. יש למקם היטב את הברז, ולוודא כי הוא מתאים לעיצוב הכללי של האמבטיה. יש לוודא כי קל לפתוח או לסגור את הברז גם עם ידיים רטובות.

הברזים לאמבטיה מוצעים בדגמים רבים, ובעיצובים מגוונים כגון ברזי פרח, ברזים היוצאים מתוך הכיור ונראים כמו גבעול, ברזים היוצאים מתוך הקיר, ברזים נשלפים ועוד. הבחירה בין הברזים תלויה במידה רבה בהגדרת התקציב והצרכים של המשפחה, אך בסופו של דבר יש חשיבות גם לאיכות האובייקטיבית שלהם.

ברזים לאמבטיה יכולים לעשות את ההבדל בין מקלחת ארוכה ומפנקת לבין שימוש מתסכל לאורך זמן. הברזים המומלצים הם אלו שיענו על הצרכים שלכם בצורה אופטימאלית, מבלי שתצטרכו לפרוץ את מסגרת התקציב. קראו מידע מקצועי על ברזים מומלצים, הפנימו את ההבדלים בין ברזים זולים לאיכותיים, והגיעו אל אולמות התצוגה עם רשימת דרישות מסודרת.

מוגש באדיבות כץ איכויות מים  – טיהור וחיטוי מים

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
בעל מלון? אילו ברזים הכי מומלצים לאמבטיה?, 10.0 out of 10 based on 2 ratings