בידורית נטענת – להפעלות כייפיות בכל מקום

בידורית ניידת ונטענת מציעה מגוון רחב של יתרונות. במאמר הבא נסביר מדוע כדאי לבחור מערכת הגברה מן הסוג הזה ונבין כיצד משתמשים בה בצורה נכונה

מערכות הגברה ניידות משמשות לצרכים אישיים או מסחריים. אפשר להשתמש במערכות לצורך השמעת מוזיקה באירועים או בשטח פתוח, לערוך מסיבות וקריוקי או לנצל את ההגברה לצרכי הנחיה והדרכה. המערכות קלות לנשיאה והשימוש בהן פשוט. אין צורך ברקע מקצועי על מנת לחבר את אביזרי המערכת ולשלוט בה במהלך ערבי בידור, סדנאות, שירה בציבור ועוד. מעבר לכך, כיום אפשר לרכוש בידורית נטענת עם יתרונות ייחודיים:

–          הגברה לכל צורך גם בתנאי שטח קשים

בידורית נטענת - להפעלות בשטח

בידורית נטענת – להפעלות בשטח

–          היעדר תלות בנקודת חשמל קרובה או בגנרטור

–          זמן הפעלה ארוך

–          חיסכון בהוצאות על סוללות

–          עוצמת שימוש גבוהה

מה כוללת מערכת הגברה נטענת?

מלבד סוללה נטענת יכולה מערכת הגברה שלמה הבנויה בתוך רמקול בודד להציע אלמנטים נוספים כגון:

–          מיקסר

–          אפקטים לשירה

–          חיבור בלוטות'

–          טרולי או גלגלים

–          רצועת נשיאה

–          מיקרופון אלחוטי

–          נגן דיסקים CD או DVD

–          נגן USB

–          שלט

העובדה שמדובר על מערכת נטענת אינה פוגמת בחווית הבידור אלא משדרגת אותה. הטעינה הופכת את המערכת לאמצעי הגברה יעיל עבור אנשי מקצוע, תקליטנים, חובבי מוזיקה ולקוחות פרטיים.

איפה משתמשים במערכת הגברה נטענת?

המערכת מיועדת לכל שטח פתוח לפי בחירת הלקוח. יש כאלה שרוכשים בידורית לצורך בילוי עם החברים ובני המשפחה בחוף הים, לעומת אחרים המציבה אותה בחצר, במרפסת או על הגג. אפשר לשכור את המערכת דרך חברות העוסקות בתחום ההגברה ולשאת אותן במהלך טיולים, סיורים וכדומה.

המחיר של בידורית נטענת גבוה יותר בהשוואה למערכות בידור אחרות, אולם מדובר בהשקעה משתלמת מאוד. השימוש במערכת נפוץ ומקובל וההספק שלה עומד בשורה אחת עם הביצועים של המערכות המובילות. בנוסף, יש מערכות הגברה ניידות ונטענות המגיעות במבחר קונפיגורציות לבחירת הלקוח. כל אחד יכול לבחור את המערכת לפי השימוש המתאים עבורו ולחסוך בהוצאות מבלי לוותר על איכות הצליל.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)