איך בוחרים בית דפוס?

2בתי דפוס רבים פועלים כיום בארץ במטרה לענות על הדרישות השונות של הלקוחות. למרות ההיצע, שנראה לכאורה גדול, בפועל רק בתי דפוס מעטים מחזיקים באמצעים הנכונים.

בית דפוס נמדד לא רק על פי המחיר שהוא מציע, אלא בעיקר על סמך התוצאה הסופית שהוא מצליח לייצר. במילים אחרות, כאשר אתם משווים בין בתי דפוס, כדאי שתראו עבודות קודמות, פרויקטים ותחומי התמחות. רק כך ניתן ללמוד על אופיו של בית הדפוס, ועל הקריטריונים על פיהם הוא עובד.

האם רק עסקים צריכים לבחור בין בתי דפוס?

בעלי עסקים יודעים, שלא כדאי להתפשר על בתי דפוס, משום שהם אחראיים במידה רבה על המוניטין שלהם, אך גם לקוחות פרטיים כבר מתחילים להעריך בתי דפוס מקצועיים. הגישה הנוחה אל בתי דפוס דרך האינטרנט, והשימוש באמצעים טכנולוגיים חדשים הוזילו את מחירי הדפוס, העלו את מספר האפשרויות והבטיחו הדפסה בטכניקות מיוחדות. כדי לבחור בבית דפוס יש לוודא את המקצועיות של העובדים ואת ההיכרות שלהם עם האמצעים החדשים הללו. בתי דפוס, שנשארו מאחור ולא השכילו להתקדם עם הזמן, לא יכולים לשרת את הצרכים המודרניים.

אפשר להיעזר בהמלצות ובתגובות של לקוחות קודמים, לפני שבוחרים בבתי דפוס. ניתן להיכנס לפורומים מיוחדים באתרי אינטרנט, לדבר עם קולגות ולשאול אפילו בני משפחה. בנוסף, יש להתאים בין בית הדפוס לצורך האישי שלכם: ישנם בתי דפוס, המתמחים בהדפסת פוסטרים גדולים וצבעוניים, אחרים המציעים הדפסות של הזמנות לחתונה, וכאלו שמבצעים את כל העבודות באיכות דומה. בדקו, אילו מבין השירותים המוצעים עומדים בדרישות המקדימות ובתקציב, ופנו אל נציגי השירות לקבלת הצעת מחיר.

השוואה בין בתי דפוס בלי לבזבז זמן וכסף

לא חייבים לצאת מהבית או לשוטט בין חנויות, כדי לבחור בבית דפוס איכותי. אפשר להשתמש בכל אחת מהדרכים הבאות, על מנת לערוך השוואה בסיסית, ולקבל סקירה מאוזנת:

א. השוואה באמצעות אתרי אינטרנט – היכנסו לאתר האינטרנט של בית הדפוס, בדקו האם הוא מעודכן וצפו בדוגמאות דפוס קודמות. ישנם אתרים, המאפשרים יצירת קשר עם נציגי החברה, או השארת פרטים לצורך קבלת מידע נוסף.

ב. השוואה על בסיס מקצועות דפוס – אם אתם זקוקים לשירותים מיוחדים, אל תבזבזו זמן על פנייה לבית דפוס רגיל.

ג. השוואה על פי ניסיון אישי – אם בעבר כבר פניתם אל בתי דפוס ונהניתם מהשירות, אל תתביישו לעשות זאת שוב. ברוב המקרים בתי דפוס שומרים על העקרונות שלהם כלפי הלקוחות, וכך מבטיחים שביעות רצון מלאה.

תמיד עדיף להשקיע עוד כמה דקות בבחירת בית הדפוס המתאים, מאשר לגלות מאוחר מדי עבודות הדפסה כושלות. אל תשוו רק בין הצעות המחיר, ובדקו את כל האמצעים העומדים לרשות בית הדפוס. הקפידו על בחירה נכונה ותיהנו משירות מקצועי.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
איך בוחרים בית דפוס?, 10.0 out of 10 based on 1 rating